TROLL EXTREME

Troll_ekstremKrmivo TROLL EXTREME  je kompletní krmivo pro dospělé psy s velmi vysokou aktivitou. Je vyvinuté tak, aby splňovalo ty nejnáročnější nutriční a energetické požadavky na vysoce aktivní psy, jako jsou například tažní, lovečtí, policejní nebo záchranářští psi.

Složení: pšenice, sušené kuřecí maso, kuřecí tuk, masokostní moučka z vepřového masa, sušené Arktické ryby, hydrolyzát z kuřecího masa, sušené řepné řízky, kukuřičné klíčky, bramborová bílkovina, krev, čekanka – zdroj inulinu / fruktoolidosacharidy (0,625%), chlorid sodný, chlorid draselný, droždí, dihydrogenfosforečnan draselný.

Výživná hodnota: protein 30%, tuk 21%, vláknina 1,5%, hrubý popel (minerály), 8% (z toho 1,5% vápníku a fosforu 1,2%), vlhkost 8%.

Přidané množství na kg: Vitamín A 11.191 IE, vitamin D3 1177 IE, vitamín E 70 mg (vše rac-α tokoferylacetát), měď 5,9 mg (měď (II) sulfát, pentahydrát), mangan 5,8 mg (mangan-II-III  oxid), 36 mg zinek (síran zinečnatý, monohydrát), jód 1,8 mg (jodičnan vápenatý, monohydrát).

Krmivo TROLL EXTREME skladujte na chladném a suchém místě, ne nad pokojovou teplotu. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Krmivo TROLL EXTREME obsahuje vyšší množství všech  potřebných vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro vysoce aktivní psy včetně vitamínů  C a E. Antioxidanty a esenciální nenasycené mastné kyseliny z Omega-3 a Omega-6 byly důležité při výběru ingrediencí, které používáme. Krmivo neobsahuje žádná umělá barviva ani dochucovadla.

Návod na krmení: Množství krmiva je obvykle dáno hmotností psa. Výživa a energetická náročnost však může být velice rozdílná a je založena na individualitě a rozdílu psích plemen.  Malí psi obvykle potřebují více potravy v závislosti na své váze než velcí psi. Vliv na množství potravin mají také různé stupně fyzické aktivity, věk a venkovní teplota.

Jste to právě vy, kdo může kontrolovat,  zda váš pes dostává  množství potravy, které potřebuje. Pokud má pes problémy s nadváhou, je nutné redukovat krmnou dávku, nebo vybrat lehčí krmivo,  např.   TROLL ELITE, nebo TROLL SPORT.   Pokud  je pes naopak podvyživený, je nutné krmnou dávku zvýšit, nebo vybrat krmivo více energetické, např.  TROLL EXTRA Energi jako doplněk.

Kombinace suchého a mokrého krmiva je tou nejlepší volbou jak pro každodenní krmení, tak pro krmení psů v období vyšší pracovní zátěže. Pokud krmíte vícekrát denně, krmná dávka musí být rozdělena..  Změny směrem + / ​​- 20% hodnoty krmné dávky jsou v normě.

Krmivo TROLL EXTREME může být podáváno suché, nebo zalité vodou (ne více než 40°C) 10 – 15 minut před podáváním. Granule většinou drží tvar, i když pohltí hodně vody. Po krmení ihned vyprázdněte a umyjte misku, zabráníte tak zkysnutí zbytku granulí a rozvoji bakterií.  Ujistěte se, že pes má vždy přístup k čerstvé vodě.

 

 

Hmotnost psa              Denní dávka                Hmotnost  psa             Denní dávka

1-  5 kg                        37 – 108 g                  30 – 40 kg                    359 – 435 g

10-15 kg                      172 – 226 g                  50 – 60 kg                    506 – 571 g

20-25 kg                      274 – 318 g

 

1 dl = cca 50 gramů

TROLL EXTREME je vyroben pro TROLL HUNDEFÔR  AS, Norsko v Lantmännen Doggy AB, Švédsko.