TROLL ELITE

Troll_eliteKrmivo TROLL ELITE je kompletní krmivo pro dospělé psy s normální až středně vyšší aktivitou.

Složení: Pšenice, sušené kuřecí maso, kuřecí tuk, sušené Arktické ryby, masokostní moučka z vepřového masa, obilné klíčky, hydrolyzát z kuřecího masa, chlorid sodný, droždí, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid draselný, dihydrogenfosforečnan sodný.

Výživná hodnota: protein23%, tuk11%, vláknina2%, hrubý popel(minerály) 7% (z toho 1,5% vápníkuafosforu1,2%), vlhkost 10%

Přidané množství na kg: Vitamín A 9900 IE, vitamin D3 1041 IE, vitamín E 62 mg (vše rac-α tokoferylacetát), měď 5,2 mg (měď (II) sulfát, pentahydrát), mangan 5,2 mg (mangan-II-III  oxid), 32 mg zinek (síran zinečnatý, monohydrát), jód 1,6 mg (jodičnan vápenatý, monohydrát).

Krmivo TROLL ELITE obsahuje všechny  vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje. Antioxidanty a esenciální nenasycené mastné kyseliny z Omega-3 a Omega-6 byly důležité při výběru ingrediencí, které používáme. Krmivo neobsahuje žádná umělá barviva ani dochucovadla.

Krmivo TROLL ELITE skladujte na chladném a suchém místě, ne nad pokojovou teplotu. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Návod na krmení: Množství krmiva je obvykle dáno hmotností psa. Výživa a energetická náročnost však může být velice rozdílná a je založena na individualitě a rozdílu psích plemen.  Malí psi obvykle potřebují více potravy v závislosti na své váze než velcí psi. Vliv na množství potravin mají také různé stupně fyzické aktivity, věk a venkovní teplota.

Jste to právě vy, kdo může kontrolovat,  zda váš pes dostává  množství potravy, které potřebuje. Pokud má pes problémy s nadváhou, je nutné redukovat krmnou dávku, pokud  je pes naopak podvyživený, je nutné krmnou dávku zvýšit, nebo vybrat krmivo více energetické, např.  TROLL SPORT, nebo TROLL EXTREME.

Kombinace suchého a mokrého krmiva je tou nejlepší volbou jak pro každodenní krmení, tak pro krmení psů v období vyšší pracovní zátěže. Pokud krmíte vícekrát denně, krmná dávka musí být rozdělena..  Změny směrem + / ​​- 20% hodnoty krmné dávky jsou v normě.

Krmivo TROLL ELITE  může být podáváno suché, nebo zalité vodou (ne více než 40°C) 10 – 15 minut před podáváním. Granule většinou drží tvar, i když pohltí hodně vody. Po krmení ihned vyprázdněte a umyjte misku, zabráníte tak zkysnutí zbytku granulí a rozvoji bakterií.  Ujistěte se, že pes má vždy přístup k čerstvé vodě.

Váha psa                     Denní dávka                                Váha psa                 Dení dávka

  1-  5 kg                        43 – 126 g                                 30 – 40 kg                 418 – 507 g

10-15 kg                      200 – 260 g                                 50 – 60 kg                 588 – 665 g

20-25 kg                      318 – 370 g

1 dl = cca 45 gramů

TROLL ELITE je vyroben pro TROLL HUNDEFÔR AS, Norsko, od Doggy AB, Švédsko.

Příspěvek byl publikován v rubrice TROLL ELITE. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.